Порядок заповнення розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ГоловнаФОРМИ ТА БЛАНКИДФСУРесурсні та рентні платежі

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної податкової адміністрації України
01.12.2009 р. N 671

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04.02.2010 р. за N 125/17420


Порядок заповнення розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 17 червня 2015 року N 567)

1. Дія цього Порядку поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності, які відповідно до Закону України „Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі – платник).

2. У Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (далі – розрахунок) платником збору щомісяця зазначається сума податкового зобов'язання зі сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

3. У розрахунку вказуються всі передбачені в ньому показники. У разі незаповнення того чи іншого показника (через його відсутність) у відповідній графі розрахунку ставиться прокреслення. Розрахунок заповнюється чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарської машинки, принтерів.

4. Суми збору у розрахунку за кожний податковий (звітний) місяць проставляються у гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами.

5. Розрахунок складається з таких частин: загальна частина, розділ „Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства” та спеціальна частина для службових відміток.

6. У загальній частині розрахунку відображаються такі дані: вид розрахунку – звітний, новий звітний або уточнюючий (у кожному окремому випадку позначається через ”х”); тривалість базового звітного (податкового) періоду (порядковий номер місяця зазначається арабськими цифрами (для чисел з однієї цифри в першому полі проставляється ”0”)); найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця; ідентифікаційний код платника за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО (за наявності); місцезнаходження платника збору, телефон, поштовий індекс (факс, електронна адреса – на бажання); повна назва органу державної податкової служби, до якого подається розрахунок.

7. У відповідних клітинках колонки 2 „Вид товару” зазначаються алкогольні напої та/або пиво окремими рядками.

8. У відповідних клітинках колонки 3 „Сума виручки від реалізації товарів в оптовій торговельній мережі за договорами комісії” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в оптовій торговельній мережі за договорами комісії.

9. У відповідних клітинках колонки 4 „Сума виручки від реалізації товарів в оптовій торговельній мережі за іншими договорами” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в оптовій торговельній мережі за іншими договорами.

10. У відповідних клітинках колонки 5 „Сума виручки від реалізації товарів у роздрібній торговельній мережі за договорами комісії” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в роздрібній торговельній мережі за договорами комісії.

11. У відповідних клітинках колонки 6 „Сума виручки від реалізації товарів у роздрібній торговельній мережі за іншими договорами” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в роздрібній торговельній мережі за іншими договорами.

12. У відповідних клітинках колонки 7 „Сума виручки від реалізації товарів у мережі громадського харчування за договорами комісії” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в мережі громадського харчування за договорами комісії.

13. У відповідних клітинках колонки 8 „Сума виручки від реалізації товарів у мережі громадського харчування за іншими договорами” зазначається сума виручки, отримана на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та/або пива в мережі громадського харчування за іншими договорами.

14. У відповідних клітинках колонки 9 „Всього виручки до оподаткування” зазначається загальна сума виручки, отримана за звітний місяць, яка підлягає оподаткуванню.

15. У відповідних клітинках колонки 10 „Сума податкового зобов’язання, що підлягає сплаті до бюджету” зазначається сума в розмірі одного відсотка від загальної суми виручки, отриманої за звітний місяць.

16. Розрахунок підписується фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності або керівником і головним бухгалтером юридичної особи (із зазначенням прізвища, ініціалів та дати заповнення розрахунку) та скріплюється печаткою (за наявності). Дані, наведені в розрахунку, повинні підтверджуватися первинними документами обліку та звітності.

17. Після подання звітного розрахунку за податковий (звітний) період платник збору має право подати новий звітний розрахунок за цей самий період з виправленими показниками до закінчення граничного терміну подання розрахунку.

18. Якщо платник збору самостійно виявляє помилки, що містяться у поданому ним раніше розрахунку, такий платник зобов’язаний подати уточнюючий розрахунок з виправленими показниками (далі – уточнюючий розрахунок).

19. Уточнюючий розрахунок подається платником за формою та за звітний період, у якому було допущено помилку, із розкриттям інформації про суму податкового зобов’язання в результаті самостійно виявлених помилок.

20. До кожного уточнюючого розрахунку додається окрема Довідка про суму збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка зменшує або збільшує податкове зобов'язання у результаті виправлення самостійно виявленої помилки в попередніх звітних періодах (далі – довідка).

21. Довідка може бути заповнена чорнилом, пастою кулькових ручок, за допомогою друкарської машинки, принтерів. У рядках, де відсутні дані для заповнення, ставиться прокреслення.

22. У довідці зазначаються такі дані: тривалість базового податкового (звітного) періоду та податковий (звітний) період, за який виправляються помилки (порядковий номер місяця зазначається арабськими цифрами (для чисел з однієї цифри в першому полі проставляється ”0”)); найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця; ідентифікаційний код платника за ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер платника згідно з ДРФО (за наявності); місцезнаходження платника податку, телефон, поштовий індекс (факс, електронна адреса – на бажання); повна назва органу державної податкової служби, до якого подається довідка.

23. Дані показників, що впливають на суму податку в картці особового рахунку платника збору, заносяться у довідку в такому порядку:

рядок 1 – сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що підлягає сплаті згідно з розрахунком, у якому виявлено помилку;

рядок 2 – сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, що підлягає сплаті згідно з уточнюючим розрахунком;

рядок 3 – сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка зменшує податкові зобов'язання у результаті виправлення помилки, тобто різниця між сумою збору згідно з попередньо поданим розрахунком (звітним, новим звітним або уточнюючим) та сумою збору згідно з уточнюючим розрахунком, який подається;

рядок 4 – сума збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, яка збільшує податкові зобов'язання у результаті виправлення помилки, тобто різниця між сумою збору згідно з уточнюючим розрахунком, який подається, та сумою збору згідно з попередньо поданим розрахунком (звітним, новим звітним або уточнюючим);

рядок 5 – сума самостійно нарахованого штрафу в розмірі п'яти відсотків від суми недоплати;

рядок 6 – зміст помилки, яка призвела до збільшення або зменшення суми збору. 

24. Довідка підписується фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності або керівником і головним бухгалтером юридичної особи (із зазначенням прізвища, ініціалів та дати заповнення довідки) та скріплюється печаткою (за наявності).

Начальник Управління адміністрування акцизного збору

Ю.В. Марченко

 

МЕНЮ

Календар бухгалтера

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6