Інструкція щодо заповнення форми N 1-торг (нафтопродукти)-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ГоловнаФОРМИ ТА БЛАНКИСтатистикаСтатистика послуг, торгівлі, громадського харчування та матеріально-технічних ресурсів

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету статистики України
від 26 липня 2005 р. N 209

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 серпня 2005 р. за N 940/11220


ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти) "Про продаж світлих нафтопродуктів"

1. Загальні положення

1.1. Звіт за формою державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти) "Про продаж світлих нафтопродуктів" (далі - форма N 1-торг (нафтопродукти)) складають щомісячно суб'єкти господарювання (юридичні особи) та фізичні особи - підприємці, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами.

1.2. Підприємства подають звіт за формою N 1-торг (нафтопродукти) органу державної статистики за місцем розташування.

Керівник підприємства несе відповідальність за повноту та достовірність даних звіту за формою N 1-торг (нафтопродукти) відповідно до статті 20 Закону України "Про державну статистику".

1.3. Порядок звітування суб'єкта господарювання в разі наявності у нього відокремлених структурних підрозділів на іншій адміністративній території передбачає два варіанти надання звітів:

головне підприємство - суб'єкт господарювання звітує окремо тільки за власні обсяги роздрібного товарообороту, а відокремлені структурні підрозділи - за дорученням суб'єкта господарювання в установлені терміни звітують перед органами державної статистики за місцезнаходженням тільки за свої обсяги роздрібного товарообороту;

головне підприємство - суб'єкт господарювання формує звіт в цілому для всього підприємства та у розрізі регіонів, на території яких розташовані відокремлені підрозділи, та направляє в установлені терміни звіти органу державної статистики за місцезнаходженням суб'єкта господарювання.

У разі якщо відокремлені підрозділи не мають від суб'єкта господарювання доручення звітувати територіальному органу державної статистики за місцезнаходженням за свої обсяги роздрібного товарообороту, ці дані повинні бути враховані в звітах суб'єкта господарювання за схемою другого варіанта.

1.4. Заповнення форми N 1-торг (нафтопродукти) здійснюється на підставі журналу обліку нафтопродуктів, які надійшли на автозаправну станцію (далі - АЗС), акта приймання (здавання) нафтопродуктів з трубопроводу на АЗС, відомості на один відпуск, змінних звітів АЗС тощо.

1.5. Звіт подається у терміни, вказані на бланках форми N 1-торг (нафтопродукти).

1.6. При заповненні звітів необхідно керуватись Інструкцією про облік роздрібного товарообороту і товарних запасів, затвердженою наказом Міністерства статистики України від 28.12.96 N 389, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 28.01.97 за N 13/1817.

1.7. Усі індивідуальні дані є конфіденційними і використовуватимуться органами державної статистики тільки для формування статистичних зведень. Надання інформації здійснюватиметься лише в агрегованому вигляді у формі підсумкових статистичних таблиць.

2. Заповнення бланка форми державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти)

2.1. Роздрібний товарооборот від продажу світлих нафтопродуктів (рядок 10) - це виручка від продажу безпосередньо населенню для особистого (некомерційного) споживання світлих нафтопродуктів (як за готівку, так і за розрахункові чеки установ банків, банківські платіжні картки, талони, смарткарти тощо) через спеціально організовану торгову мережу (автозаправні станції) усіма діючими підприємствами, які мають АЗС, незалежно від відомчої підпорядкованості, форм власності і господарювання.

Роздрібний товарооборот визначається у цінах фактичної реалізації на момент відпуску товарів покупцеві, незалежно від часу сплати грошей, включаючи продаж товарів, які надійшли підприємству (об'єкту) торгівлі на умовах договорів комісії (консигнації).

2.2. Розділ I "Продаж світлих нафтопродуктів".

У графах 1 - 2 рядків 11 - 15 вказується продаж світлих нафтопродуктів у натуральному та вартісному вимірах через АЗС у цілому для підприємства. У графі 3 запаси вказуються на кінець звітного періоду. Дані розділу заповнюються з одним десятковим знаком.

У рядку 16 довідково надається інформація щодо кількості АЗС, за якими наведено дані у розділі I.

2.3. Розділ II "Відомості про продаж світлих нафтопродуктів у місцевих одиниць (структурних підрозділів) за межами регіону" у розрізі районів (міст).

Відображається роздрібний продаж світлих нафтопродуктів у натуральному та вартісному вимірах через АЗС за межами регіону.

Директор
департаменту статистики торгівлі


А. О. Фризоренко

 

МЕНЮ

Календар бухгалтера

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6