logo
Українська (UA)Російський(RU)

ГоловнаФОРМИ ТА БЛАНКИСтатистикаСтатистика послуг, торгівлі, громадського харчування та матеріально-технічних ресурсів

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету статистики України
від 26 липня 2005 р. N 209

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 серпня 2005 р. за N 940/11220


ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти) "Про продаж світлих нафтопродуктів"

1. Загальні положення

1.1. Звіт за формою державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти) "Про продаж світлих нафтопродуктів" (далі - форма N 1-торг (нафтопродукти)) складають щомісячно суб'єкти господарювання (юридичні особи) та фізичні особи - підприємці, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами.

1.2. Підприємства подають звіт за формою N 1-торг (нафтопродукти) органу державної статистики за місцем розташування.

Керівник підприємства несе відповідальність за повноту та достовірність даних звіту за формою N 1-торг (нафтопродукти) відповідно до статті 20 Закону України "Про державну статистику".

1.3. Порядок звітування суб'єкта господарювання в разі наявності у нього відокремлених структурних підрозділів на іншій адміністративній території передбачає два варіанти надання звітів:

головне підприємство - суб'єкт господарювання звітує окремо тільки за власні обсяги роздрібного товарообороту, а відокремлені структурні підрозділи - за дорученням суб'єкта господарювання в установлені терміни звітують перед органами державної статистики за місцезнаходженням тільки за свої обсяги роздрібного товарообороту;

головне підприємство - суб'єкт господарювання формує звіт в цілому для всього підприємства та у розрізі регіонів, на території яких розташовані відокремлені підрозділи, та направляє в установлені терміни звіти органу державної статистики за місцезнаходженням суб'єкта господарювання.

У разі якщо відокремлені підрозділи не мають від суб'єкта господарювання доручення звітувати територіальному органу державної статистики за місцезнаходженням за свої обсяги роздрібного товарообороту, ці дані повинні бути враховані в звітах суб'єкта господарювання за схемою другого варіанта.

1.4. Заповнення форми N 1-торг (нафтопродукти) здійснюється на підставі журналу обліку нафтопродуктів, які надійшли на автозаправну станцію (далі - АЗС), акта приймання (здавання) нафтопродуктів з трубопроводу на АЗС, відомості на один відпуск, змінних звітів АЗС тощо.

1.5. Звіт подається у терміни, вказані на бланках форми N 1-торг (нафтопродукти).

1.6. При заповненні звітів необхідно керуватись Інструкцією про облік роздрібного товарообороту і товарних запасів, затвердженою наказом Міністерства статистики України від 28.12.96 N 389, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 28.01.97 за N 13/1817.

1.7. Усі індивідуальні дані є конфіденційними і використовуватимуться органами державної статистики тільки для формування статистичних зведень. Надання інформації здійснюватиметься лише в агрегованому вигляді у формі підсумкових статистичних таблиць.

2. Заповнення бланка форми державного статистичного спостереження N 1-торг (нафтопродукти)

2.1. Роздрібний товарооборот від продажу світлих нафтопродуктів (рядок 10) - це виручка від продажу безпосередньо населенню для особистого (некомерційного) споживання світлих нафтопродуктів (як за готівку, так і за розрахункові чеки установ банків, банківські платіжні картки, талони, смарткарти тощо) через спеціально організовану торгову мережу (автозаправні станції) усіма діючими підприємствами, які мають АЗС, незалежно від відомчої підпорядкованості, форм власності і господарювання.

Роздрібний товарооборот визначається у цінах фактичної реалізації на момент відпуску товарів покупцеві, незалежно від часу сплати грошей, включаючи продаж товарів, які надійшли підприємству (об'єкту) торгівлі на умовах договорів комісії (консигнації).

2.2. Розділ I "Продаж світлих нафтопродуктів".

У графах 1 - 2 рядків 11 - 15 вказується продаж світлих нафтопродуктів у натуральному та вартісному вимірах через АЗС у цілому для підприємства. У графі 3 запаси вказуються на кінець звітного періоду. Дані розділу заповнюються з одним десятковим знаком.

У рядку 16 довідково надається інформація щодо кількості АЗС, за якими наведено дані у розділі I.

2.3. Розділ II "Відомості про продаж світлих нафтопродуктів у місцевих одиниць (структурних підрозділів) за межами регіону" у розрізі районів (міст).

Відображається роздрібний продаж світлих нафтопродуктів у натуральному та вартісному вимірах через АЗС за межами регіону.

Директор
департаменту статистики торгівлі


А. О. Фризоренко

 

МЕНЮ

Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» N 2629-VIII

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3