Інструкція щодо заповнення форми N 1-ЖКГ (зима) «Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах»-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ГоловнаФОРМИ ТА БЛАНКИСтатистикаСтатистика нерухомості

Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах"

Наказ Державного комітету статистики України
від 21 липня 2008 року N 250

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 серпня 2008 р. за N 735/15426

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
від 12 липня 2010 року N 263)

Відповідно до статей 14, 18 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики житлових умов та отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах", що додається.

2. Підприємствам, які мають на своєму балансі житлові будинки та об'єкти комунального і теплоенергетичного господарства, при заповненні форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах" використовувати Інструкцію, затверджену цим наказом.

3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) визначити необхідний тираж і передати адміністративно-господарському департаменту Інструкцію, затверджену цим наказом, для виготовлення.

4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кононенкова А. А.) забезпечити фінансування послуг щодо виготовлення та доставки Інструкції, затвердженої цим наказом.

5. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою Інструкції, затвердженої цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату України від 07.09.2007 N 336 "Про затвердження Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.09.2007 за N 1108/14375.

7. Наказ набирає чинності з 1 жовтня 2009 року.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

Голова

О. Г. Осауленко

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр з питань
житлово-комунального
господарства УкраїниО. Ю. Кучеренко

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету статистики України
від 21 липня 2008 р. N 250

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 серпня 2008 р. за N 735/15426

ІНСТРУКЦІЯ

щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах"

I. Загальні положення

1.1. Звітними датами державного статистичного спостереження за формою N 1-ЖКГ (зима) "Про підготовку об'єктів комунального господарства та житлового фонду до роботи в зимових умовах" є 1 жовтня та 1 листопада кожного року.

Звіт складають підприємства, які мають на своєму балансі житлові будинки та об'єкти теплопостачання.

1.2. Усі показники звіту необхідно заповнювати за даними актів загального огляду жилого будинку (будинків), розташованого (них) за адресою (адресами), відповідно до наказу Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005 N 76 "Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за N 927/11207. Дані повинні бути наведені в одиницях виміру, зазначених у формі.

II. Заповнення розділу I "Підготовка житла"

У рядку 01 графи 1 наводиться кількість будинків, які перебувають на балансі підприємства, що звітує.

У рядку 01 графи 2 наводиться кількість будинків, у яких необхідно провести до початку зими ремонт покрівлі, внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання та опалювальної системи.

У рядку 01 графи 3 наводиться кількість будинків, у яких виконані необхідні роботи на підставі актів загального огляду жилого будинку (будинків), розташованого (них) за адресою (адресами).

У рядку 02 графи 2 наводиться з рядка 01 кількість житлових будинків, у яких необхідно виконати ремонт покрівлі, а в графі 3 наводиться кількість житлових будинків, у яких ці роботи виконані.

У рядках 05, 06 графи 1 наводиться кількість житлових будинків з рядка 01, які мають відповідно опалювальну систему та систему гарячого водопостачання.

У рядках 05, 06 графи 2 з рядка 01 наводиться кількість будинків, у яких необхідно виконати відповідні ремонтні роботи.

У рядках 05, 06 графи 3 з рядка 01 наводиться кількість будинків, у яких виконані роботи з ремонту опалювальної системи та системи гарячого водопостачання.

У рядку 07 граф 1, 2, 3 наводяться відповідні дані щодо загальної площі житлових будинків, які наведені в рядку 01 граф 1, 2, 3.

III. Заповнення розділу II "Підготовка об'єктів теплопостачання та водопровідних мереж"

У рядку 12 графи 1 наводяться дані про кількість котелень, які перебувають в експлуатації, виробляють теплову енергію на опалювання житлових будинків, об'єктів соціально-культурного та побутового призначення.

У рядку 12 графи 2 наводяться дані про кількість котелень, де необхідно виконати ремонтні роботи незалежно від наявності фінансового забезпечення.

У рядку 12 графи 3 наводяться дані про кількість котелень, у яких станом на звітну дату закінчено поточний або капітальний ремонт котлів, замінено несправні чи встановлені додаткові котли (потужності), проведені роботи з переобладнання котелень на газове паливо, роботи з планово-попереджувального ремонту, випробування та наладки котелень.

У рядку 13 графи 2 окремо наводяться з рядка 12 дані про кількість котелень, де необхідно виконати капітальний ремонт.

У рядку 13 графи 3 наводяться дані про кількість котелень, у яких проведено капітальний ремонт.

У рядку 14 графи 1 наводяться дані щодо протяжності всіх теплових мереж (у двотрубному обчисленні).

У рядку 14 графи 2 наводяться дані щодо протяжності теплових мереж, де необхідно виконати роботи з ремонту (заміни) труб, їх випробування, налагодження, гідропневматичної промивки та опресовки.

У рядку 14 графи 3 наводяться дані протяжності відремонтованих теплових мереж, на яких усі роботи закінчені та мережі здані в експлуатацію.

У рядку 15 графи 2 окремо наводяться з рядка 14 дані щодо протяжності теплових мереж, які підлягали капітальному ремонту.

У рядку 15 графи 3 наводяться дані протяжності капітально відремонтованих теплових мереж.

У рядку 16 графи 1 наводяться дані про кількість центральних теплових пунктів (за винятком бойлерних, які працюють тільки на гаряче водопостачання).

У рядку 16 графи 2 наводяться дані про кількість центральних теплових пунктів, де необхідно виконати ремонтні роботи.

У рядку 16 графи 3 наводяться дані про кількість відремонтованих та прийнятих в експлуатацію центральних теплових пунктів станом на звітну дату.

У рядку 17 графи 1 наводяться дані щодо протяжності всіх водопровідних мереж.

У рядку 17 графи 2 наводяться дані щодо протяжності водопровідних мереж, де необхідно виконати роботи з ремонту (заміни) труб, їх випробування, налагодження, гідропневматичної промивки та опресовки.

У рядку 17 графи 3 наводяться дані протяжності відремонтованих водопровідних мереж, на яких усі роботи закінчені та мережі здані в експлуатацію.

У рядку 18 графи 2 окремо наводяться з рядка 17 дані щодо протяжності водопровідних мереж, які підлягали капітальному ремонту.

У рядку 18 графи 3 наводяться дані протяжності капітально відремонтованих водопровідних мереж.

Директор департаменту
статистики послуг


І. В. Калачова

 

МЕНЮ

Календар бухгалтера

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6