Постанова правління ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань N 32 від 30.11.2010 р. «Про затвердження Порядку списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року»-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

30.11.2010 р.

м. Київ

N 32

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 грудня 2010 р. за N 1287/18582

Про затвердження Порядку списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року

Відповідно до пункту 6 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2011 року.

3. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України забезпечити державну реєстрацію постанови в установленому законодавством порядку.

Голова правління

Б. Райков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівніО. Мірошниченко

Заступник Міністра праці та
соціальної політики України


В. Коломієць

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництваМ. Бродський

Президент Спілки орендарів
і підприємців України


В. Хмільовський

В. о. президента Спілки підприємців
малих, середніх і приватизованих
підприємств УкраїниВ. Биковець

В. о. президента Всеукраїнської
асоціації роботодавців


В. Биковець

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
30.11.2010 р. N 32

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
17 грудня 2010 р. за N 1287/18582

ПОРЯДОК

списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року

1. Цей Порядок розроблено відповідно до вимог Законів України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання_ які спричинили втрату працездатності".

2. Цей Порядок визначає підстави, умови та процедуру списання Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - Фонд) заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені), що нарахована на суму сплаченої до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду, яка виникла до 1 липня 2010 року. Порядок не поширюється на заборгованість зі сплати фінансових санкцій (пені), що нарахована на суму заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду, яка виникла після 1 липня 2010 року.

3. Підставою для проведення процедури списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) є письмове звернення страхувальника у довільній формі.

4. Умовою для списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) є сплачена у повному обсязі страхувальником до 1 січня 2011 року заборгованість із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, яка виникла до 1 липня 2010 року, що підтверджується актом перевірки, проведеної районним, міським або районним у місті обласного значення відділенням виконавчої дирекції Фонду (далі - відділення виконавчої дирекції Фонду), в якому перебував на обліку страхувальник до 1 січня 2011 року.

5. Рішення про списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) (далі - рішення про списання) за формою, наведеною у додатку 1, приймається у десятиденний строк з дня складання акта перевірки і оформляється у трьох примірниках, які підписує начальник відділення виконавчої дирекції Фонду.

Перший примірник рішення про списання долучається до особової справи страхувальника, яка зберігається не менше 3 років у відділенні виконавчої дирекції Фонду, в якому перебував на обліку страхувальник до 1 січня 2011 року.

Другий примірник рішення про списання надсилається страхувальнику.

Третій примірник рішення про списання надається в бухгалтерію відділення виконавчої дирекції Фонду для відображення в бухгалтерському обліку.

6. Відділення виконавчої дирекції Фонду ведуть облік рішень про списання шляхом запису їх у журналі обліку рішень про списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) за формою, наведеною у додатку 2.

7. Управління виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - управління виконавчої дирекції Фонду) здійснюють контроль за проведеним відділеннями виконавчої дирекції Фонду списанням заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені).

8. Рішення про списання на суму понад 50 тис. грн. погоджуються з управлінням виконавчої дирекції Фонду.

9. Суми списаної заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) відображаються в електронному обліку розрахунків із платниками, який здійснюється у відділенні виконавчої дирекції Фонду, в якому перебував на обліку страхувальник до 1 січня 2011 року.

Начальник управління обліку
страхувальників та доходів


Н. Зеленська

Додаток 1
до Порядку списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року

РІШЕННЯ N ___
від "___" ____________ року
про списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені)

Відповідно до пункту 6 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та згідно з результатами перевірки платника щодо відсутності станом на 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків, що виникла до 1 липня 2010 року, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у __________________________________________________________________________
(найменування)
прийняло рішення про списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені)
___________________________________________________________________________________
(Код за ЄДРПОУ, повне найменування платника - для юридичних осіб
___________________________________________________________________________________
або ідентифікаційний номер (за наявності), прізвище та ініціали - для фізичних осіб,
які використовують найману працю)
у сумі _____________________________________________________________________________
(сума цифрами і словами)

Начальник відділення
виконавчої дирекції Фонду

М. П.


__________
(підпис)


__________________________
(прізвище, ініціали)

ПОГОДЖЕНО
(у разі списання суми понад 50 тис. грн.)

 

 

Начальник управління
виконавчої дирекції Фонду

 

 

у _____________________

___________
(підпис)

___________________________
(прізвище, ініціали)

Додаток 2
до Порядку списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені) у разі погашення до 1 січня 2011 року заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, що виникла до 1 липня 2010 року

Журнал обліку рішень про списання заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені)

N з/п

Номер рішення

Дата прийняття рішення

Найменування або прізвище та ініціали страхувальника

Код за ЄДРПОУ/ ідентифікаційний номер (за наявності)

Номер страхового свідоцтва

Сума списаної заборгованості зі сплати фінансових санкцій (пені), грн.

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Календар бухгалтера

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1