Лист виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків N 06-03-5 від 11.01.2011 р. щодо повернення страхувальникам надмірно сплачених чи помилково сплачених страхових внесків та інших платежів-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.01.2011 р. N 06-03-5

Начальникам управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі


Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України для використання в роботі надсилає методичні рекомендації щодо повернення страхувальникам надміру сплачених чи помилково сплачених страхових внесків та інших платежів.

Заступник директора

С. Лапчик

Додаток


Методичні рекомендації
щодо повернення страхувальникам надміру сплачених чи помилково сплачених страхових внесків та інших платежів

1. Суми надміру сплачених чи помилково сплачених страхових внесків, інших платежів повертаються страхувальникам за їх заявою на підставі Розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків та витрачання коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за 4 квартал 2010 року та після перевірки правильності нарахування і перерахування страхових внесків і складання акта за результатами такої перевірки.

2. Повернення страхувальникам надмірно або помилково сплачених коштів (кредиторська заборгованість Фонду) здійснюється робочими органами виконавчої дирекції Фонду за рахунок поточних надходжень на доходний рахунок, на який сплачено кошти, що повертаються.

У разі неможливості здійснення повернення одноразово на загальну суму, робочі органи виконавчої дирекції Фонду здійснюють повернення частковими сумами шляхом оформлення відповідних розрахункових документів.

3. У разі недостатності або відсутності на відповідному рахунку поточних надходжень коштів для здійснення повернення, відділення виконавчої дирекції Фонду направляють лист-звернення для підкріплення коштами цього рахунку до управління виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, області, місті Києві чи Севастополі. Управління виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, області, місті Києві чи Севастополі на підставі листа-звернення приймає рішення та оформляє розрахункові документи для перерахування на вищезазначений доходний рахунок необхідної суми коштів з відповідного рахунку, відкритого на його ім'я в органі Державного казначейства. Зазначені розрахункові документи передаються для виконання органу Державного казначейства України.

4. Для повернення страхувальникам надмірно або помилково сплачених коштів робочим органам виконавчої дирекції Фонду необхідно передбачити відкриття окремих доходних рахунків, при укладанні договорів на розрахунково-касове обслуговування із органами Державного казначейства.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» N 4000 від 14.09.2020 р.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» N 294-IX від 14.11.2019 р.

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4