Наказ ДПАУ N 34 від 15.01.2010г. який регламентує організацію комплексного відпрацювання податкового кредиту з ПДВ-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 2010 року N 34

Про організацію комплексного відпрацювання сум податкового кредиту з податку на додану вартість

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства доходів і зборів України
від 14 червня 2013 року N 165)

З метою поліпшення ефективності роботи органів державної податкової служби щодо упередження необґрунтованого формування податкового кредиту у значних розмірах та забезпечення належної координації роботи підрозділів оподаткування юридичних та фізичних осіб, податкового контролю юридичних осіб, податкової міліції, керуючись підпунктом 1 пункту 4 Положення про Державну податкову адміністрацію України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2007 року N 778, наказую:

1. Затвердити Регламент комплексного відпрацювання сум податкового кредиту з податку на додану вартість (далі - Регламент), що додається.

2. Департаментам адміністрування податку на додану вартість, оподаткування фізичних осіб, контролю за відшкодуванням податку на додану вартість, податкового контролю юридичних осіб, Головному управлінню податкової міліції забезпечити організацію роботи підпорядкованих підрозділів регіональних ДПА щодо виконання вимог Регламенту.

Термін - постійно.

3. Департаментам адміністрування податку на додану вартість, оподаткування фізичних осіб:

3.1. забезпечити моніторинг задекларованих у обсягах 1 млн. грн. (для фізичних осіб - 100 тис. грн.) та більше сум податкового кредиту платників податку на додану вартість, які за поточний звітний період допустили різке збільшення (більше 10 млн. грн. або в два і більше разів) від попереднього звітного (податкового) періоду податкового кредиту;

3.2. за результатами моніторингу (за потреби) здійснювати перегляд критерію відбору платників податку на додану вартість, які допускають різке збільшення податкового кредиту.

4. Департаментам інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування, адміністрування податку на додану вартість забезпечити доопрацювання АРМу "Система приймання та обробки податкової звітності платників податків" у частині формування переліку платників податку на додану вартість, які за результатами звітного періоду допустили різке збільшення податкового кредиту.

Термін - до 1 березня 2010 року.

5. Робочій групі ДПА України, створеній згідно з наказом ДПА України від 09.10.2009 р. N 544, забезпечити відпрацювання проблемних питань щодо упередження необґрунтованого формування податкового кредиту у значних розмірах.

6. Головам державних податкових адміністрацій в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі забезпечити:

6.1. проведення виробничих нарад із підпорядкованими органами державної податкової служби щодо налагодження контролю за дотриманням структурними підрозділами положень Регламенту.

Термін - тиждень;

6.2. ефективне відпрацювання підпорядкованими органами державної податкової служби платників податку на додану вартість, які допускають різке збільшення податкового кредиту, відповідно до Регламенту.

Термін - постійно;

6.3. закріплення відповідальних осіб за здійсненням контролю на кожній стадії відпрацювання платників податку на додану вартість, які допускають різке збільшення податкового кредиту.

Термін - тиждень;

6.4. проведення інвентаризації податкової звітності з податку на додану вартість за звітні періоди - січень - листопад 2009 року, виявлення платників податку на додану вартість, які допустили різке збільшення податкового кредиту, та вжиття заходів щодо відпрацювання податкового кредиту відповідно до Регламенту.

Термін - до 1 квітня 2010 року;

6.5. моніторинг результатів відпрацювання платників податку на додану вартість, які допускають різке збільшення податкового кредиту, та щомісячне надання інформації Департаменту адміністрування податку на додану вартість (стосовно фізичних осіб - Департаменту оподаткування фізичних осіб) (у частині результатів перевірочної роботи) Департаменту податкового контролю юридичних осіб.

Термін - до 7-го числа місяця,
наступного за звітним;

6.6. інвентаризацію сум залишків від'ємного значення попереднього податкового періоду (рядки 24 - 26 податкової декларації з податку на додану вартість за грудень 2009 року) та надання узагальнених результатів Департаменту адміністрування податку на додану вартість (стосовно фізичних осіб - Департаменту оподаткування фізичних осіб) згідно з Додатком.

Термін - до 1 березня 2010 року;

6.7. завершення перевірок залишків сум від'ємного значення за наслідками інвентаризації.

Термін - перше півріччя 2010 року.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова

С. Буряк

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» N 2000 від 15.09.2019 р.

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1