Лист Держкомпідприємництва від 07.10.2011 р. щодо порядку та умов отримання довідок з Реєстру-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 07.10.2011 р.

Виконавчому комітету Бердянської міської ради
Запорізька область
пл. I Бердянської Ради, 2,
м. Бердянськ, 71112


Про надання роз'яснень

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув лист виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області від 25.08.2011 р. N 05-4607/40 стосовно надання роз'яснення та повідомляє наступне.

Щодо відмови державним адміністратором у прийнятті заяви на отримання документів дозвільного характеру у разі відсутності можливості користування Реєстром (з технічних причин) та внесення відомостей до Реєстру документів дозвільного характеру (далі - Реєстр).

Відповідно до абзацу четвертого частини п'ятої статті 5 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (далі - Закон) державний адміністратор має право відмовити у прийнятті заяви на одержання документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, у разі подання суб'єктом господарювання документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, не в повному обсязі з наданням обґрунтованої відповіді (у разі отримання документів поштою - письмово повідомити заявника).

Інших підстав для відмови у прийнятті державним адміністратором заяви про видачу документа дозвільного характеру законодавством не передбачено.

З огляду на вказане, державний адміністратор не має права відмовити у прийняті заяви на отримання документа дозвільного характеру у разі відсутності можливості користування Реєстром (з технічних причин).

Після відновлення роботи Реєстру державний адміністратор може здійснювати реєстраційні дії фактичною датою надходження заяви та відповідних документів для отримання документів дозвільного характеру.

Щодо порядку зарахування коштів за видачу довідок з Реєстру.

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва направлено запит до Міністерства фінансів України (лист від 16.09.2011 р. N 7345) з проханням надати роз'яснення стосовно порядку зарахування та використання коштів за видачу довідок з Реєстру документів дозвільного характеру, враховуючи те, що розпорядником РДДХ є Держкомпідприємництво (знаходиться в стані ліквідації відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 р. N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади"), технічним адміністратором Реєстру - ДП "Інформаційно-ресурсний центр" (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. N 816 "Деякі питання Державної реєстраційної служби" цілісний майновий комплекс державного підприємства "Інформаційно-ресурсний центр" віднесено до сфери управління Державної реєстраційної служби), а самі довідки з Реєстру видають державні адміністратори, які є посадовими особами відповідних міських рад (їх виконавчих комітетів) та райдержадміністрацій.

На сьогодні відповідь до Держкомпідприємництва не надходила. Про результати вас буде повідомлено додатково.

Щодо порядку зберігання запитів для отримання довідок з Реєстру.

Чинним законодавством України не передбачений порядок зберігання запитів для отримання довідок з Реєстру. Держкомпідприємництво вдячний за порушення цього питання, яке буде врегульовано під час підготовки змін до нормативно-правових актів, що регулюють ведення Реєстру. До врегулювання цього питання на законодавчому рівні пропонуємо вести журнал обліку в довільній формі.

Перший заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії

Г. М. Яцишина

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» N 2629-VIII

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30