logo
Українська (UA)Російський(RU)

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 16.03.2010 р. N 3207

17 березня 2010 року набирають чинності зміни до Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон про реєстрацію), внесені Законом України від 17.11.2009 N 1720-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств" (далі - Закон N 1720-VI).

Виходячи з необхідності проведення реєстраційних дій згідно з вказаними змінами, здійснено доопрацювання АІС ЄДР-М. Відповідні зміни АРМ державного реєстратора будуть проведені наступним оновленням.

Крім того зазначаємо, що Законом N 1720-VI передбачено внесення змін до статті 9 Закону про реєстрацію, якими, зокрема, встановлено, що заміна свідоцтва про державну реєстрацію у зв’язку з його втратою здійснюється протягом двох робочих днів з дня опублікування повідомлення про втрату свідоцтва про державну реєстрацію в Бюлетені державної реєстрації.

У зв’язку з необхідністю більш глибокого доопрацювання програмного забезпечення вказану норму буде реалізовано одним із наступних оновлень.

Зазначеним доопрацюванням буде передбачено проведення реєстраційної дії "Внесення запису про втрату свідоцтва про державну реєстрацію" після прийняття документів та реєстраційної дії "Заміна свідоцтва про державну реєстрацію у зв’язку з втратою" з можливістю друку свідоцтва про державну реєстрацію протягом двох робочих днів з дня опублікування відповідного повідомлення в Бюлетені державної реєстрації з автоматичним нагадуванням державному реєстратору про необхідність зазначеного друку.

Таким чином, до проведення вказаного оновлення, вважаємо за можливе здійснювати заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв’язку з його втратою наступним чином:

1. На стадії прийому документів приймати як обов'язковий документ довідку, видану органом внутрішніх справ за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи - підприємця), про реєстрацію заяви про втрату оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію.

2. За відсутності підстав для залишення документів без розгляду проводити реєстраційну дію "Заміна свідоцтва про державну реєстрацію". Після друку нового свідоцтва зберігати його до публікації повідомлення в розділі "Втрата або заміна свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи" Бюлетеня державної реєстрації.

3. Протягом двох днів з дня опублікування вказаного повідомлення видати нове свідоцтво заявнику.

Заступник Голови

С. І. Третьяков

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

МЕНЮ

Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» N 2629-VIII

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3