Глава держави заветував Податковий кодекс-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу.

Про це Глава держави повідомив журналістам після наради з економічним блоком Уряду та Адміністрації Президента щодо Податкового кодексу, яку він провів у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» перед відльотом до Казахстану.

Президент відзначив, що прийнятий Податковий кодекс має суттєві недоліки, які мають бути доопрацьовані. “Тому ми домовилися, що робоча група, яка створена Урядом за участю представників Президента, малого та середнього бізнесу, сьогодні – завтра напрацює зміни до Податкового кодексу, які я розгляну у четвер. І в разі якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим Кодексом, я їх підпишу і подам у парламент. Сьогодні я наклав вето і вважаю, що ситуація, яка нині створена, є цілком прийнятною, щоб ми дійсно створили той документ, який відповідає меті – модернізації економіки України, виведенню її з тіні, створення прозорого механізму накопичення ресурсів у бюджет і, безумовно, мотивації зростання економіки, підтримка вітчизняного товаровиробника”, – сказав Президент.

“Я їду сьогодні в Астану і вірю, що за дві доби люди, які несуть нині відповідальність за цей документ, свою справу виконають”, – наголосив Віктор Янукович.

За матеріалами Президентського сайту

Парламент України в четвер розгляне вето президента на Податковий кодекс і його зміни до документа, заявив голова Верховної ради Володимир Литвин.

"Швидше за все, в четвер ми будемо розглядати пропозиції президента до цього документу", - сказав спікер на брифінгу в середу. При цьому Литвин підкреслив, що не є прихильником того, щоб давати оцінки самого рішення президента ветувати Податковий кодекс. За його словами, треба говорити про "політичних, економічних і кадрових наслідки цього кроку". На уточнююче питання, якими можуть бути кадрові наслідки, Володимир Литвин сказав: "Які будуть - такі і будуть".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» N 4000 від 14.09.2020 р.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» N 294-IX від 14.11.2019 р.

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Погода в Україні

Календар бухгалтера

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4