Змінено порядок формування КК госптовариств-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування статутних капіталів господарських товариств».

Відповідне рішення оприлюднене сьогодні на сайті глави держави.

Цим законом, прийнятим 11 лютого, вносяться зміни до Господарського кодексу України. Ними передбачено, що забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства бюджетні кошти, кошти, отримані в кредит і під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, а також випадків, передбачених Законом "Про першочергові заходи щодо запобігання негативних наслідків фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України »протягом терміну його дії.

Фінансовий стан засновників - юридичних осіб щодо спроможності здійснити відповідні внески до статутного фонду господарського товариства у випадках, передбачених законом, повинно бути підтверджено незалежним аудитором (аудиторською організацією) у встановленому порядку, а майновий стан засновників - громадян має бути підтверджена декларацією про їх доходи і майно , завіреною відповідним податковим органом.

Також вносяться зміни до Закону «Про господарські товариства», якими забороняється використовувати для формування статутного (складеного) капіталу бюджетні кошти, кошти, отримані в кредит і під заставу, крім випадків, встановлених законом для банків та інших фінансових установ, а також випадків, передбачених Законом "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України" протягом терміну його дії.

За матеріалами: UNIAN

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 

МЕНЮ

Погода в Україні

Календар бухгалтера

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6