Бухгалтерське та податкове консультування-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

Бухгалтерське та податкове консультування

Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування - невід'ємна частина процесу ведення бухгалтерського та податкового обліку кожного підприємства.

Необхідність у консультаціях з бухгалтерського обліку та оподаткування особливо гостро відчувається при зіткненні бухгалтера з нестандартними, нетиповими або незнайомими для нього ситуаціями, коли потрібно терміново вирішити якесь питання, а часу на пошук відповіді в різних джерелах інформації немає.

Професійні консультації «Профі Вінс» з бухгалтерського обліку та оподаткування дозволять в найкоротші терміни вирішити Ваші проблеми і відповісти на будь-які питання, що виникають у Вас в процесі фінансово-господарської діяльності. Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування можуть здійснюватися на постійній (абонементній) основі або в разовому порядку (при потребі).

Гарантії обгрунтованості і відповідності законодавчим нормам бухгалтерських консультацій - високий професіоналізм та багатий досвід роботи наших фахівців. Головною перевагою професійних консультацій з бухгалтерського та податкового обліку є їхня оперативність та якість.

 

Зміст послуги:

- Постійне консультаційний супровід бізнесу на абонентської основі або разові консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування;

- Консультування щодо застосування нових правових актів у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;

- Роз'яснення застосування норм податкового права до конкретних господарських операціях.

Завдяки знанню конкретних галузей, в яких працюють наші клієнти та розуміння проблем, з якими їм доводиться стикатися, ми завжди можемо дати потрібний і своєчасний рада. Професійні навички в поєднанні з досвідом роботи в різних галузях та постійне вдосконалення послуг допомагають нам передбачати фінансові проблеми клієнтів і рекомендувати заходи щодо їх запобігання.

 

Замовити послугу

 

МЕНЮ

Календар бухгалтера

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6