Бухгалтерське та податкове консультування-Профі Вінс
logo
Українська (UA)Російський(RU)

Бухгалтерське та податкове консультування

Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування - невід'ємна частина процесу ведення бухгалтерського та податкового обліку кожного підприємства.

Необхідність у консультаціях з бухгалтерського обліку та оподаткування особливо гостро відчувається при зіткненні бухгалтера з нестандартними, нетиповими або незнайомими для нього ситуаціями, коли потрібно терміново вирішити якесь питання, а часу на пошук відповіді в різних джерелах інформації немає.

Професійні консультації «Профі Вінс» з бухгалтерського обліку та оподаткування дозволять в найкоротші терміни вирішити Ваші проблеми і відповісти на будь-які питання, що виникають у Вас в процесі фінансово-господарської діяльності. Консультації з бухгалтерського обліку та оподаткування можуть здійснюватися на постійній (абонементній) основі або в разовому порядку (при потребі).

Гарантії обгрунтованості і відповідності законодавчим нормам бухгалтерських консультацій - високий професіоналізм та багатий досвід роботи наших фахівців. Головною перевагою професійних консультацій з бухгалтерського та податкового обліку є їхня оперативність та якість.

 

Зміст послуги:

- Постійне консультаційний супровід бізнесу на абонентської основі або разові консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування;

- Консультування щодо застосування нових правових актів у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування;

- Роз'яснення застосування норм податкового права до конкретних господарських операціях.

Завдяки знанню конкретних галузей, в яких працюють наші клієнти та розуміння проблем, з якими їм доводиться стикатися, ми завжди можемо дати потрібний і своєчасний рада. Професійні навички в поєднанні з досвідом роботи в різних галузях та постійне вдосконалення послуг допомагають нам передбачати фінансові проблеми клієнтів і рекомендувати заходи щодо їх запобігання.

 

Замовити послугу

 

МЕНЮ

Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» N 2629-VIII

Податковий кодекс України N 2755-VI

Таблиця відповідності видів порушень норм законів типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних санкцій

Календар бухгалтера

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 3112